Rosa Systemy PE i armatura wod.-kan.-gaz. Rosa Systemy PE i armatura wod.-kan.-gaz. Rosa Systemy PE i armatura wod.-kan.-gaz. Rosa Systemy PE i armatura wod.-kan.-gaz. Rosa Systemy PE i armatura wod.-kan.-gaz. Rosa Systemy PE i armatura wod.-kan.-gaz. Rosa Systemy PE i armatura wod.-kan.-gaz. Rosa Systemy PE i armatura wod.-kan.-gaz.

O Firmie

Siłą firmy ROSA jest zaangażowanie oraz dbałość o Klientów. Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem rodzinnym. Naszym atutem jest znajomość polskich realiów biznesowych oraz elastyczność, która umożliwia nam indywidualne podejście do każdego zamówienia. Odpowiednio przeszkoleni pracownicy łączą wieloletnie doświadczenie pracy w branży z pozytywną energią i dynamicznym działaniem.

Podczas codziennej pracy dbamy o zadowolenie naszych Klientów, zdając sobie sprawę, iż od utrzymania dobrych, wzajemnych relacji zależy zarówno ich, jak i nasz sukces biznesowy.

Przygotowaną ofertę kierujemy do szerokiego grona odbiorców z sektora biznesowego i prywatnego. Wśród dostępnych produktów znajdziesz m.in.:
  • systemy do budowy sieci i przyłączy gazowych (m.in. rury, kształtki, zawory z PE-HD i PE-RC),
  • systemy do budowy sieci i przyłączy wodociągowych (z PE-HD, PE-RC),
  • armaturę do gazu, wody, kanalizacji i dla przemysłu (zasuwy, zawory, przepustnice, złączki PE),
  • kształtki segmentowe i prefabrykaty z PE-HD, PE-RC i PP (także wykonywane wg indywidualnych zamówień),
  • rozdzielacze do pomp ciepła z PE-HD, sondy geotermalne,
  • zgrzewarki, złączki elektrooporowe i doczołowe (sprzedaż i wynajem).

Dysponujemy własnym transportem, dlatego jesteśmy w stanie dostarczyć zamówiony towar (w okolicach Warszawy – do 50 km) w dniu złożenia zamówienia. Mamy również podpisane umowy z wieloma firmami kurierskimi, dzięki czemu na terytorium Polski dostarczamy towar w terminie do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia.

Od początku działalności firmy bierzemy aktywny udział w imprezach branżowych. Uczestniczymy w charakterze wystawcy w Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji w Bydgoszczy oraz w Targach Techniki Gazowniczej Expo-Gaz Kielce. Serdecznie zapraszamy do współpracy!